О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 338 "О бюджете сельского округа Акирек на 2023-2025 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 12 сентября 2023 года № 84
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 338 "О бюджете сельского округа Акирек на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акирек на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 996 тысяч тенге;
налоговые поступления – 1 092 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 217 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала– 25 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 662 тысяч тенге;
2) затраты – 53 996,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит)бюджета – - 0,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 0,1 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение долгов – 0;

"2023-2025 жылдарға арналған Ақирек ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 338 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 қыркүйектегі № 84 шешімі
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Ақирек ауылдық округінің бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 338 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақирек ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 996 мың теңге;
салықтық түсімдер – 1 092 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 217 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 мың теңге;
трансферттер түсімі – 52 662 мың теңге;
2) шығындар – 53 996,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 0,1 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;