О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 337 "О бюджете сельского округа Аралкум на 2023-2025 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 17 ноября 2023 года № 115
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 337 "О бюджете сельского округа Аралкум на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аралкум на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы – 72 902 тысяч тенге;
налоговые поступления – 4 288 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 178 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 858 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67 578 тысяч тенге;
2) затраты – 73 632,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 730,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 730,2 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 337 "2023-2025 жылдарға арналған Аралқұм ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 115 шешімі
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 337 "2023-2025 жылдарға арналған Аралқұм ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Аралқұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72 902 мың теңге;
салықтық түсімдер – 4 288 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 178 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 858 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 67 578 мың теңге;
2) шығындар – 73 632,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 730,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 730,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу –0;