"О бюджете сельского округа Мергенсай на 2024-2026 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 161.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Мергенсай на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 931 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 743 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 58 188 тысяч тенге;
2) затраты – 65 122 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 191 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–1 191 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 191 тысяч тенге.

"2024-2026 жылдарға арналған Мергенсай ауылдық округінің бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 161 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Мергенсай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 931 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 743 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 58 188 мың теңге;
2) шығындар – 65 122 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 191 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 191 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1191 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21.11.2024 № 305 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Мергенсай на 2024 год согласно приложения 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
от "26" декабря 2023 года № 161
Бюджет сельского округа Мергенсай на 2024 год

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 21.11.2024 № 305 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған Мергенсай ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының төрағасы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2023 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 161 шешіміне 1-қосымша
Мергенсай ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті

6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
поступления займов
погашение займов
8
Используемые остатки бюджетных средств
1
Свободные остатки бюджетных средств
01
Свободные остатки бюджетных средств
2
Остатки бюджетных средств на конец отчетного периода
01
Остатки бюджетных средств на конец отчетного периода
Приложение 4 к решению
Аральского районного маслихата
от "26" декабря 2023 года № 161
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Мергенсай на 2024 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

6. бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
қарыздар түсімі
қарыздарды өтеу
8
Бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2
Есепті кезең соңындағы бюджет қаражатының қалдықтары
01
Есепті кезеңнің соңындағы бюджет қаражатының қалдықтары
Арал аудандық мәслихатының
2023 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 161 шешіміне 4-қосымша
2024 жылға арналған Мергенсай ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру