"О бюджете сельского округа Камыстыбас на 2024-2026 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 162.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан " О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Камыстыбас на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы – 99 382,2 тысяч тенге;
налоговые поступление – 7 041 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 0;
поступления от продажи основного капитала– 463 тысяч тенге;
поступления трансфертов –91 878,2 тысяч тенге;
2) затраты – 101 086,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 704 тысяч тенге;

"2024-2026 жылдарға арналған Қамыстыбас ауылдық округінің бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 162 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Қамыстыбас ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99 382,2 мың теңге;
салықтық түсімдер – 7 041 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 463 мың теңге;
трансферттер түсімі – 91 878,2 мың теңге;
2) шығындар – 101 086,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 704 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) – 1 704 тысяч тенге;
поступления займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств –1 704 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21.112024 № 299 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
№ 162 от "26" декабря 2023 года
Бюджет сельского округа Камыстыбас на 2024 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21.112024 № 299 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма на
2024 год
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1704 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1 704 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 21.11.2024 № 299 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының төрағасы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2023 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 162 шешіміне 1-қосымша
Қамыстыбас ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 21.11.2024 № 299 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
2024 жыл сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5