"О бюджете сельского округа Каратерен на 2024-2026 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 164
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Каратерен на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы – 60 702 тысяч тенге;
налоговые поступления – 7 210 тысяч тенге;
неналоговые поступление - 0;
поступление от продажи основного капитала – 44 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 448 тысяч тенге;
2) затраты – 60 702 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;

"2024-2026 жылдарға арналған Қаратерең ауылдық округінің бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 164 шешімі
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қаратерең ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 60 702 мың теңге;
салықтық түсімдер – 7 210 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 44 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53 448 мың теңге;
2) шығындар – 60 702 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;