О внесении изменений и дополнение в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Акжона на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 339
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 мая 2023 года № 30
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Акжона на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 339 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176758) следующие изменений и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акжона на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 71585 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1817 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69568 тысяч тенге;
2) затраты – 71725,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -140,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 140,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 140,4 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1, 2 к настоящему решению.

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ақжона ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 339 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 30 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ақжона ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 339 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 176758 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақжона ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71585 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1817 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 69568 мың теңге;
2) шығындар – 71725,4 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -140,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)– 140,4 мың теңге.
қарыз түсімі – 0;
қарызды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 140,4 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

4745
1
На текущий ремонт искусственного покрытия спортивной площадки села Майдакол, сельского округа Акжона
2583
2
На разработку ПСД работы по благоустройству территории сельского округа Акжона
1962
3
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"

4745
1
Ақжона ауылдық округі, Майдакөл ауылындағы спорт алаңының жасанды төсеніш қабатын ағымдағы жөндеу жұмыстарына
2583
2
Ақжона ауылдық округі аумағын абаттандыру жұмыстарының ЖСҚ-н әзірлеуге
1962
3
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне

200
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года №30
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года №339
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованных (не использованных) в течение финансового года сумм целевых трансфертов в 2022 году, выделенных из вышестоящих бюджетов в бюджет сельского округа Акжона
Наименование
Всего, тысяч тенге
1
Сельский округ Акжона
0.4

200
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 30 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 339 шешіміне 5-қосымша
Ақжона ауылдық округінің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Атауы
Барлығы, мың теңге
1
Ақжона ауылдық округі
0,4