О внесении изменений и дополнение в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Алгинского сельского округа на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 340
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 мая 2023 года № 31. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете Алгинского сельского округа на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 340 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №176397) следующие изменений и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Алга на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 186127 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3615 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге.
поступления трансфертов – 182312 тысяч тенге;
2) затраты – 186350,9 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -223,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 223,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 223,9 тысяч тенге;".
2. Приложения 1, 4 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1, 2 к настоящему решению.

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 340 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 31 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 340 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 176397 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 186127 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3615 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 182312 мың теңге;
2) шығындар – 186350,9 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -223,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 223,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 223,9 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

26 783
Средний ремонт переулка Жанажол, Жанажол сельского округа Алга
27 907
Средний ремонт улиц (Алга, А.Жубатыров)сельского округа Алга
51 710
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 31
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 340
Целевые трансферты из районного бюджета на 2023 год бюджету сельского округа Алга за счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трсферты

26 783
2
Алға ауылдық округі Жаңажол, Жаңажол тұйығын орташа жөндеу
27 907
3
Т.Түктібаев елді мекенінің көшелерін орташа жөндеу (Алға, А.Жұбатыров)
51 710
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 31 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 340 шешіміне 5-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджетте Алға ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер

2899
1
К службе проведения государственной политики " официальное опубликование постановлений, решений и иных нормативных правовых актов акима на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200
2
Работы по обновлению наглядных средств массовой информации на улицах села туктибаев
449
3
На разработку ПСД на работу среднему ремонту улиц населенного пункта т. Туктибаева и проведение государственной экспертизы
2250
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 31
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 340
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованных (не использованных) в течение финансового года сумм целевых трансфертов в 2022 году, выделенных из вышестоящих бюджетов в бюджет Алгинского сельского округа
Наименование
Всего, тысяч тенге
В том числе
За счет трансфертов из Республиканского бюджета
За счет трансфертов из областного бюджета
Районный бюджет
1
Сельский округ Алга
7,9
0,8
2,5
4,6

2899
1
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200
2
Түктібаев ауыл көшелердегі көрнекі ақпарат құралдарын жаңарту жұмыстары
449
3
Т.Түктібаев елді мекенінің көшелерін орташа жөндеу жұмыстарының ЖСҚ-н әзірлеп, мемлекеттік сараптамадан өткізуге
2250
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 31 шешіміне 4-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 340 шешіміне 6-қосымша
Алға ауылдық округінің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Атауы
Барлығы, мың теңге
Оның ішінде
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
Аудандық бюджет
1
Алға ауылдық округі
7,9
0,8
2,5
4,6