О внесении изменений и дополнение в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Арыкбалык на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 342
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 мая 2023 года № 33. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Арыкбалык на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 342 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №176320) следующие изменений и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Арыкбалык на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 93306,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2122 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 90734,7 тысяч тенге;
2) затраты – 94249,6 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -942,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 942,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 942,9 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1, 2 к настоящему решению.

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 342 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 33 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 342 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 176320 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93306,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2122 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 250 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 90734,7 мың теңге;
2) шығындар – 94249,6 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -942,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 942,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 942,9 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3 793,7
1
Текущий ремонт искуственной покрытия спортивной площадки в ауле Жанкожа батыр сельского округа Арыкбалык Казалинского района
2 185,7
2
В дополнение к покупке жидкого топлива для дизельного насоса для перекачки воды
1408
3
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 33
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 342
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованных (не использованных) в течение финансового года сумм целевых трансфертов в 2022 году, выделенных из вышестоящих бюджетов в бюджет Арыкбалыкского сельского округа
Наименование
Всего, тысяч тенге
В том числе
За счет гарантированных трансфертов из Национального фонда РК
За счет трансфертов из областного бюджета
Районный бюджет
1
Сельский округ Арыкбалык
10,9
0,1
0,2
10,6

3 793,7
1
Арықбалық ауылдық округі, Жанқожа батыр ауылындағы спорт алаңының жасанды төсеніш қабатын ағымдағы жөндеу жұмыстарына
2 185,7
2
Аяқ су айдау үшін дизелдік насосқа сұйық отын сатып алуға қосымша
1 408
3
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 33 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 342 шешіміне 5-қосымша
Арықбалық ауылдық округінің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Атауы
Барлығы, мың теңге
Оның ішінде
ҚР Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферттер есебінен
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
Аудандық бюджет
1
Арықбалық ауылдық округі
10,9
0,1
0,2
10,6