О внесении изменений и дополнение в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Карашенгель на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 346
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 мая 2023 года № 37
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Карашенгель на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 346 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176669) следующие изменений и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Карашенгель на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 89003 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2366 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 620 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84817 тысяч тенге;
2) затраты – 89501,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -498,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 498,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 498,5 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

Қызылорда облысының Қазалы аудындық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 346 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 37 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 346 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 176669 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89003 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2366 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 620 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 84817 мың теңге;
2) шығындар – 89501,5 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -498,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 498,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 498,5 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Дополнить указанное решение приложениями 4, 5 согласно приложением 2, 3 к настоящему решению
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 37
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23"декабря 2022 года № 346
Бюджет на 2023 год сельского округа Карашенгель
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

3. Осы шешімнің 2, 3-қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешім 4, 5-қосымшаларымен толықтырылсын.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 37 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 346 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы