О внесении изменений и дополнение в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Кызылкум на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 349
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 мая 2023 года № 40. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Кызылкум на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 349 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176827) следующие изменений и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кызылкум на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 93765 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2645 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 918 тысяч тенге.
поступления трансфертов – 90202 тысяч тенге;
2) затраты – 94636,1 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -871,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 871,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 871,1 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1, 2 к настоящему решению.

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қызылқұм ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 349 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 40 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қызылқұм ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 349 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 176827 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қызылқұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93765 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2645 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 918 мың теңге.
трансферттер түсімі – 90202 мың теңге;
2) шығындар – 94636,1 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -871,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 871,1 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 871,1 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

20 026
1
На приобретение нового автомобиля в связи с износом служебного автомобиля ВАЗ 21214 (Нива), приобретенного в 2012 году на балансе аппарата акима
8 982
2
Приобретение КТПН-160/10-0,4 кВ У1 в связи с износом трансформаторной подстанции в селе Каукей по улице Жанкожа батыра.
4 810
3
Разработка проектно-сметной документации "Установка артезианской скважины водоснабжения в сельском округе Кызылкум"
1 507
4
На приобретение жидкого топлива для дизельного электрогенератора, обеспечивающего электрическое освещение населения в населенном пункте Ажар
3 520
5
На приобретение жидкого топлива для опреснительной установки в населенном пункте Ажар
161
6
Дополнительно к приобретению жидкого топлива для дизельного насоса для перекачки воды
846
7
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 40
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 349
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованных (не использованных) в течение финансового года сумм целевых трансфертов в 2022 году, выделенных из вышестоящих бюджетов в бюджет сельского округа Кызылкум
Наименование
Всего, тысяч тенге
В том числе
За счет гарантированных трансфертов из Национального фонда РК
За счет трансфертов из республиканского бюджета
За счет трансфертов из областного бюджета
Районный бюджет
1
Сельский округ Кызылкум
15,1
3,4
5,7
1,1
4,9

20 026
1
Әкім аппараты теңгеріміндегі 2012 жылы алынған ВАЗ 21214 (Нива) қызметтік автокөлігінің тозығы жетуіне байланысты жаңа автокөлік сатып алуға
8 982
2
Кәукей ауылы, Жанқожа батыр көшесіндегі трансформатор қондырғысының тозығы жетіп істен шығуына байланысты жаңа КТПН-160/10-0,4 кВ У1 маркалы трансформатор қондырғысын сатып алуға
4 810
3
Қызылқұм ауылдық округіне скважина қазу жұмыстарының ЖСҚ-н әзірлеуге.
1 507
4
Ажар елді мекенінде тұрғындарды электр жарығымен қамтамасыз етіп отырған дизелді электр генераторына сұйық отын сатып алуға қосымша
3520
5
Ажар елді мекеніндегі су тұщыту қондырғысына сұйық отын сатып алуға қосымша
161
6
Аяқ су айдау үшін дизелдік насосқа сұйық отын сатып алуға қосымша
846
7
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 40 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 349 шешіміне 5-қосымша
Қызылқұм ауылдық округінің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Атауы
Барлығы, мың теңге
Оның ішінде
ҚР Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферттер есебінен
Республикалық бюджет қаржысы есебінен
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
Аудандық бюджет
1
Қызылқұм ауылдық округі
15,1
3,4
5,7
1,1
4,9