О внесении изменений и дополнение в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Сарбулак на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 354
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 мая 2023 года № 45. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Сарбулак на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 354 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №176800) следующие изменений и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Сарбулак на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 65265 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1370 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 63895 тысяч тенге;
2) затраты – 65316,1 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–0;
приобретение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -51,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 51,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 51,1 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1 к настоящему решению.

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Сарбұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 354 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 45 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Сарбұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 354 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 176800 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Сарбұлақ ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65265 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1370 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 63895 мың теңге;
2) шығындар – 65316,1 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -51,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттіпайдалану) – 51,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 51,1 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.