О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Аранды на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 341
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 5 сентября 2023 года № 67
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Аранды на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 341 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176684) следующие изменений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аранды на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 111644 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3453 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 283 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 107888 тысяч тенге;
2) затраты – 113809,2 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2165,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2165,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2165,2 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1 к настоящему решению.

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 341 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 67 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 341 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176684 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111644 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3453 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 283 мың теңге;
трансферттер түсімі – 107888 мың теңге;
2) шығындар – 113809,2 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2165,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2165,2 мың теңге;
қарыз түсімі – 0;
қарызды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2165,2 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.