О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Карашенгель на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 346
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 5 сентября 2023 года № 72
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Карашенгель на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 346 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176669) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Карашенгель на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 94427 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2771 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 620 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1410 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89626 тысяч тенге;
2) затраты – 94925,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -498,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 498,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 498,5 тысяч тенге.".

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 346 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 72 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 346 шешіміне (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде № 176669 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94427 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2771 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 620 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1410 мың теңге;
трансферттер түсімі – 89626 мың теңге;
2) шығындар – 94925,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -498,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 498,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 498,5 мың теңге.".

2. Приложения 1, 4 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "5" сентября 2023 года № 72
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23"декабря 2022 года № 346
Бюджет на 2023 год сельского округа Карашенгель
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "5" қыркүйектегі
№72 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 346 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы