О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Коларык на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 347
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 5 сентября 2023 года № 73. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Коларык на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 347 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1765053) следующие изменений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Коларык на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 - соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 93831,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3437 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 530 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 992 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 88872,7 тысяч тенге;
2) затраты – 94131,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -300,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 300,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 300,2 тысяч тенге.".

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 347 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 73 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 347 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 1765053 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93831,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3437 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 530 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 992 мың теңге;
трансферттер түсімі – 88872,7 мың теңге;
2) шығындар – 94131,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -300,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –300,2 мың теңге;
қарыз түсімі – 0;
қарызды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 300,2 мың теңге.".

2. Приложения 1, 4 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" сентября 2023 года № 73
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 347
Бюджет на 2023 год сельского округа Коларык
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "05" қыркүйектегі
№ 73 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 347 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы