О внесении изменений и дополнение в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Кумжиек на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 348
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 5 сентября 2023 года № 74
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Кумжиек на на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 348 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177180) следующие изменений и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кумжиек на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 158972,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3786 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 51 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге.
поступления трансфертов – 154935,7 тысяч тенге;
2) затраты – 159428 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -455,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 455,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 455,3 тысяч тенге.".

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 348 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 74 шешімі
Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 348 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 177180 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 158972,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3786 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 51 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге.
трансферттер түсімі – 154935,7 мың теңге;
2) шығындар – 159428 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -455,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 455,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 455,3 мың теңге.

2. Приложения 1, 4 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1, 2 к настоящему решению.
3. Дополнить указанное решение приложением 6 согласно приложению 3 к настоящему решению
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" сентября 2023 года № 74
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 348
Бюджет на 2023 год сельского округа Кумжиек
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің 3 - қосымшасына сәйкес көрсетілген шешім 6 - қосымшамен толықтырылсын.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "05" қыркүйектегі
№ 74 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 348 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

9344
1
На текущий ремонт искусственного газона спортивной площадки, расположенной в центральном парке, сельского округаКумжиек, село К. Примова
2052
2
Текущий ремонт служебного жилого дома №46 ул Г.Муратбаева аула К.Пиримова Кумжиекского сельского округа
2700
3
Дополнительно к приобретению жидкого топлива для дизельного насоса для перекачки воды
428
4
Дополнительно к закупу жидкого топлива на отопительный сезон в административном здании
4164
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" сентября 2023 года № 74
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 348
Целевые трансферты из районного бюджета на 2023 год бюджету сельского округа Кумжиек за счет средств областного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
58129,7
1
На работы по механической очистке канала "Утебас" в сельском округе Кумжиек
58129,7

9344
1
Құмжиек ауылдық округі, Қ. Пірімов ауылы, орталық саябақта орналасқан спорт алаңының жасанды төсеніш қабатын ағымдағы жөндеу жұмыстарына
2052
2
Құмжиек ауылдық округі,Қ.Пірімов ауылы,Ғ.Мұратбаев №46 қызметтік тұрғын үйді ағымдағы жөндеу жұмыстарына
2700
3
Аяқ су айдау үшін дизелдік насосқа сұйық отын сатып алуға қосымша
428
4
Әкімшілік ғимаратына жылу маусымына сұйық отын сатып алуға қосымша
4164
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "05" қыркүйектегі
№ 74 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 348 шешіміне 5-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджетте Құмжиек ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
58129,7
1
Құмжиек ауылдық округінде "Өтебас" каналын механикалық тазалау жұмыстарына
58129,7