О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Арыкбалык на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 342
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 17 ноября 2023 года № 102
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Арыкбалык на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 342 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176320) следующие изменений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Арыкбалык на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 94319,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3140 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 445 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 90534,7 тысяч тенге;
2) затраты – 95262,6 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -942,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 942,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 342 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 102 шешімі
Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 342 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 176320 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 –қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94319,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3140 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 445 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 90534,7 мың теңге;
2) шығындар – 95262,6 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -942,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 942,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 942,9 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 к указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Казалинского района Г. Алиш
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от "17" ноября 2023 года № 102
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 342
Бюджет на 2023 год сельского округа Арыкбалык
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 942,9 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "17" қарашадағы
№ 102 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 342 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы