О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Тасарык на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 356
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 149
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Тасарык на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 356 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №176843) следующие изменений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Тасарык на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 153495.6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1918 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 118 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 105 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 151354.6 тысяч тенге;
2) затраты – 153599,9 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -104,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 104,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Тасарық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 356 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 149 шешімі
Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Тасарық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 356 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 176843 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Тасарық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 153495,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1918 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 118 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 105 мың теңге;
трансферттер түсімі – 151354,6 мың теңге;
2) шығындар – 153599,9 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -104,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –104,3 мың теңге;
қарыз түсімі – 0;
қарызды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств –104,3 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 149
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 356
Бюджет на 2023 год сельского округа Тасарык
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 104,3 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 149 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 356 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Тасарық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы