О бюджете сельского округа Басыкара на 2024-2026 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 157.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Басыкара на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 103970 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6579 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 120 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 97071 тысяч тенге;
2) затраты – 106730,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2760,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2760,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

2024-2026 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 157 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабының 2-7 тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 103970 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6579 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 120 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 97071 мың теңге;
2) шығындар – 106730,7 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2760,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2760,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 2760,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.03.2024 № 196 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинскогорайонного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 157
Бюджет на 2024 год сельского округа Басыкара

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2760,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 196 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 157 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Решение дополнено приложением 4 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.03.2024 № 196 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
227
1
Трансферты аппарату акима Басыкаринскогосельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций.
167
2
Трансферты Басыкаринскому сельскому клубу на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
60
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 157
Целевые трансферты из районного бюджета на 2024 год бюджету сельского округа Басыкаринского за счет средств районного бюджета

Ескерту. Шешім 4-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 196 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трасферттер
227
1
Басықараауылдық округі әкімінің аппаратына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
167
2
Басықараауылдық клубынаАзаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
60
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№157 шешіміне 5-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте Басықара ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджет есебінен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттері

Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.03.2024 № 196 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
5020
1
На приобретение музыкальной аппаратуры для Басыкаринского сельского клуба
5020
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 157
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованной (недоиспользованной) в течение финансового года суммы целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета бюджету Басыкаринского сельского округа в 2023 году

Ескерту. Шешім 5-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 196 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5020
1
Басықара ауылдық клубына музыкалық аппаратура сатып алуға
5020
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 157 шешіміне 6-қосымша
Басықара ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттерден бөлінген, 2023 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған)сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы