О бюджете сельского округа Карашенгель на 2024-2026 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 160.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Карашенгель на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 126276 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5545 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1219 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 266 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 119246 тысяч тенге;
2) затраты – 126997 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -721 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 721 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 721 тысяч тенге.

2024-2026 жылдарға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 160 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабының 2-7 тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 126276 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5545 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1219 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 266 мың теңге;
трансферттер түсімі – 119246 мың теңге;
2) шығындар – 126997 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -721 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 721 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 721 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 13.12.2024 № 338 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить в районном бюджете на 2024 год целевые трансферты бюджету сельского округа Карашенгель за счет средств районного бюджета согласно приложению 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 160
Бюджет на 2024 год сельского округа Карашенгель

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 338 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте Қарашеңгел ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 160 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті

3. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
4.Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5.Дефицит (профицит) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22"декабря 2023 года № 160
Целевые трансферты из районного бюджета на 2024 год бюджету сельского округа Карашенгель за счет средств районного бюджета
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 13.12.2024 № 338 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
15 730
1
Провести землеустроительные работы под детскую площадку, построенную в поселках Кобек, Ойынды, Алтай, Шитубек, Уйрек села Карашенгель
1395
2
На работы по установке светильников ночного освещения в населенном пункте Уйрек села Карашенгель
5152
3
Приложение к фонду оплаты труда работников сельского клуба "Жалантос батыр"
2812
4
На работы по установке светильников ночного освещения в населенном пункте Шитүбек села Карашенгель
6371
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22"декабря 2023 года № 160
Целевые трансферты из районного бюджета на 2024 год бюджету сельского округа Карашенгель за счет средств респуликанский бюджета
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.03.2024 № 199 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
203
1
Трансферты аппарат акима Карашенгельского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
111
2
Трансферты сельскому клубу Жалантос на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
92

3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6.Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
8
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 160 шешіміне 4-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте Қарашеңгел ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 338 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
15730
1
Қарашеңгел ауылына қарасты Көбек,Ойынды, Алтай,Шитүбек,Үйрек елді мекендеріне салынған балалар ойын алаңдары үшін жер учаскілеріне жерге орналастыру жұмыстарын жүргізуге
1395
2
Қарашеңгел ауылына қарасты Үйрек елді мекеніне түнгі жарық шамдарын орнату жұмыстарына
5152
3
Жалаңтөс батыр ауылдық клубы қызметкерлерінің еңбекақы қорына қосымша
2812
4
Қарашеңгел ауылына қарасты Шитүбек елді мекеніне түнгі жарық шамдарын орнату жұмыстарына
6371
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 160 шешіміне 5-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте Қарашеңгел ауылдық округінің бюджетіне республикалық бюджет есебінен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі
Ескерту. Шешім 5-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 199 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трасферттер
203
1
Қарашеңгел ауылдық округі әкімінің аппаратына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
111
2
Жалаңтөс батыр ауылдық клубына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
92