О бюджете сельского округа Муратбаев на 2024-2026 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 166.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Г.Муратбаев на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 95890 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5959 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 2221 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87710 тысяч тенге;
2) затраты – 96418,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -528,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 528,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

2024-2026 жылдарға арналған Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 166 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабының 2-7 тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 95890 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5959 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2221 мың теңге;
трансферттер түсімі – 87710 мың теңге;
2) шығындар – 96418,4 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -528,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 528,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 528,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.11.2024 № 319 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 166
Бюджет на 2024 год сельского округа Г. Муратбаев

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 528,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.11.2024 № 319 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 166 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті

216
2
Трансферты Г.Муратбаевскому сельскому Дому культуры на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
85
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 166
Целевые трансферты из районного бюджета на 2024 год бюджету сельского округа Муратбаев за счет средств районного бюджета
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.03.2024 № 205 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.05.2024 № 245 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты

216
2
Ғ.Мұратбаев ауылдық мәдениет үйінеАзаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
85
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 166 шешіміне 5-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте Мұратбаев ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.05.2024 № 245 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер

1226
1
На дезинфекцию садов "Атамекен", "Центральный парк", "сад Гани" "Тәуелсіздік" в селе Г. Муратбаева
594
3
Приложение к фонду оплаты труда в связи с получением высшей категории работником художественного руководителя сельского Дома культуры Г. Муратбаева
632
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 166
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованной (недоиспользованной) в течение финансового года суммы целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета бюджету Г. Муратбаевского сельского округа в 2023 году
Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.03.2024 № 205 (вводится в действие с 01.01.2024).
р/с
Наименование
Сумма, тысяч тенге
в том числе:
Областной бюджет
Районный бюджет
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Г.Муратбаевского сельского округа"
0,4
0,0
0,4

1226
1
Ғ.Мұратбаев ауылындағы "Атамекен", "Орталық саябақ", "Ғани бағы" "Тәуелсіздік" бақтарын дезинфекциялау жұмыстарына
594
3
Ғ.Мұратбаев ауылдық мәдениет Үйінің көркемдік жетекші қызметкерінің жоғары категория алуына байланысты еңбек ақы қорына қосымша
632
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 166 шешіміне 6-қосымша
Ғ. Мұратбаев ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттерден бөлінген, 2023 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Ескерту. Шешім 6-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 205 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
р/с
Атауы
Барлығы
оныңішінде:
Облыстық бюджет
Аудандық бюджет
1
"Ғ. Мұратбаев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0,4
0,0
0,4