О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 259 "О бюджете сельского округа Кармакшы на 2023-2025 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 апреля 2023 года № 7
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 250 "О бюджете поселка Жосалы на 2023-2025 годы" следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жосалы на 2023-2025 годы согласно приложению 1 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 971 939,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 78 417 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 132 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 523 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 889 867,2 тысяч тенге;
2) затраты – 975 877,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 938,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 938,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 938,1 тысяч тенге.".
Дополнить пунктами 5-1, 5-2, 5-3 нового содержания:
"5-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2022 году в районный бюджет 0,2 тысяч тенге.
5-2. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2022 году в районный бюджет 127,6 тысяч тенге.
5-3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы на 2023 год за счет Национального фонда Республики Казахстан согласно приложению 7.".
Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
Указанное решение дополнить приложением 7 согласно приложению 3 к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 259 "2023-2025 жылдарға арналған Қармақшы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 7 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 250 "2023-2025 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 971 939,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 78 417 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 132 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 523 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 889 867,2 мың теңге;
2) шығындар – 975 877,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 938,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 938,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3 938,1 мың теңге.".
Жаңа мазмұндағы 5-1, 5-2, 5-3 тармақтармен толықтырылсын:
"5-1. 2022 жылы облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,2 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
5-2. 2022 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 127,6 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
5-3. 2023 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 6 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 –қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Көрсетілген шешім осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес 7-қосымшамен толықтырылсын.

4 084,0
На средний ремонт улицы Айсаутова в поселке Жосалы
4 482,0
На средний ремонт улицы Жамбыла в поселке Жосалы
3 427,0
9
Разработка проектно-сметной документации и проведение экспертизы работ по установке мусороперерабатывающего устройства на полигоне по вывозу твердых бытовых отходов в поселке Жосалы
10 500
10
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт 12 улиц, средний ремонт 9 улиц в поселке Жосалы и разработка проектно-сметной документации на строительство пешеходных дорожек 3 улиц
30 751,8
Разработка ПСД и проведение экспертизы работ по строительству пешеходных дорожек по улицам Ауэзова, Сейтжана Ахуна в поселке Жосалы (2,5 км)
3162,6
Разработка ПСД и проведение экспертизы работ по строительству пешеходного перехода по улице М. Шокая в поселке Жосалы (0,8 км)
2290,8
Разработка ПСД и проведение экспертизы работ по строительству пешеходного перехода к улице Байзак теги в поселке Жосалы (0,6 км)
1669,2
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Келембет батыра в поселке Жосалы (2,4 км)
2405,1
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы У. Томанова в поселке Жосалы (1,92 км)
2257,6
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Нуржигита Накипова в поселке Жосалы (2,05 км)
2297,6
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Кабылан батыра в поселке Жосалы (1,14 км)
2032,7
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Комекбая Каракозова в поселке Жосалы (0,5 км)
1416,5
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Алимбая Алиаскарова в поселке Жосалы (0,5 км)
1416,5
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Муханбеткали Чингизова в поселке Жосалы (0,5 км)
1416,5
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Береке(ЖД казарма) в поселке Жосалы (0,5 км)
1416,5
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Смагула Искакова в поселке Жосалы (1,3 км)
2064
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Сырлытам в поселке Жосалы (0,68 км)
571
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Ж. Есетулы в поселке Жосалы (0,5 км)
480
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Сырдарьи в поселке Жосалы (0,5 км)
480
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Акмаржана в поселке Жосалы (1,1 км)

4 084,0
Жосалы кентіндегі Айсауытов көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
4 482,0
Жосалы кентіндегі Жамбыл көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
3 427,0
9
Жосалы кенті әкімінің аппаратына Жосалы кентіндегі тұрмыстық қатты қалдықтар шығару полигонына қоқыс өңдейтін құрылғы орнату жұмыстарына жоба сметалық құжаттама әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары
10 500
10
Жосалы кентінде 12 көшеге күрделі жөндеу жұмыстарына, 9 көшеге орташа жөндеу жұмыстарына жоба сметалық құжаттама әзірлеу және 3 көшеге жаяу жүргіншілер жолын салуға жоба сметалық құжаттама әзірлеп сараптамадан өткізу жұмыстары
30 751,8
Жосалы кентіндегі Әуезов, Сейтжан ахун көшелеріне жаяу жүргіншілер жолын салу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (2,5 км)
3162,6
Жосалы кентіндегі М.Шоқай көшесіне жаяу жүргіншілер жолын салу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,8 км)
2290,8
Жосалы кентіндегі Байзақ тегі көшесіне жаяу жүргіншілер жолын салу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,6 км)
1669,2
Жосалы кентіндегі Келмембет батыр көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (2,4 км)
2405,1
Жосалы кентіндегі Ү.Томанов көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (1,92 км)
2257,6
Жосалы кентіндегі Нұржігіт Нақыпов көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (2,05 км)
2297,6
Жосалы кентіндегі Қабылан батыр көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (1,14 км)
2032,7
Жосалы кентіндегі Көмекбай Қаракөзов көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,5 км)
1416,5
Жосалы кентіндегі Әлімбай Әлиасқаров көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,5 км)
1416,5
Жосалы кентіндегі Мұханбетқали Шыңғысов көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,5 км)
1416,5
Жосалы кентіндегі Береке (ЖД казарма) көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,5 км)
1416,5
Жосалы кентіндегі Смағұл Ысқақов көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (1,3 км)
2064
Жосалы кентіндегі Сырлытам көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,68 км)
571
Жосалы кентіндегі Ж.Есетұлы көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,5 км)
480
Жосалы кентіндегі Сырдария көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,5 км)
480
Жосалы кентіндегі Ақмаржан көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (1,1 км)

755,4
Разработка ПСД на средний ремонт улиц Меней батыра, Тоганас батыра, Кшенова, Адиловой в поселке Жосалы (1,63 км)
896
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Конырбая Мукиргегенова в поселке Жосалы (0,85 км)
656,8
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Карима Кобеева в поселке Жосалы (0,5 км)
480
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Сакена Сейфуллина в поселке Жосалы (0,56 км)
510,4
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Шаймердена Шегебаева в поселке Жосалы (0,5 км)
480
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Тауелсиздик в поселке Жосалы (0,5 км)
480
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Алтынасар в поселке Жосалы (0,81 км)
636,6
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Турмагамбета Изтлеуова в поселке Жосалы (0,5 км)
480
11
Благоустройство берега канала Шыгыс в поселке Жосалы
48 021,1
12
Установка постаментов(билбордов) в целях благоустройства поселка Жосалы
9 218,3
13
Работы по поливу поселка Жосалы
5 020
14
Текущий ремонт арыков в поселке Жосалы
2 500
15
Работы по прокладке трубопроводов для отвода воды от канала Шыгыс в поселке Жосалы
2 042
16
Приобретение цистерн для сбора воды в 2 штуки на Аллее "Казахское ханство" в поселке Жосалы
4 800
Целевые трансферты на развитие:
17 386
1
Софинансирование трансфертов на освещение улиц поселка Жосалы в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
Освещение улицы Искакова в поселке Жосалы Кармакшинского района
838
Освещение улицы Тырнакбаева в поселке Жосалы Кармакшинского района
672
Освещение улицы Рустембекова в поселке Жосалы Кармакшинского района
1332
Освещение улицы Ораз Ахун в поселке Жосалы Кармакшинского района
1986
Освещение улицы К. Наметша в поселке Жосалы Кармакшинского района
806
Освещение улицы Г. Муратбаева в поселке Жосалы Кармакшинского района
949
Освещение улицы Кудабаева в поселке Жосалы Кармакшинского района
1590
Освещение улицы Каирбекулы в поселке Жосалы Кармакшинского района
984
Освещение улицы Жаназарова в поселке Жосалы Кармакшинского района
703
Освещение улицы Жанадилова в поселке Жосалы Кармакшинского района
703
Установка светодиодных светильников мощностью 100 Вт на металлических опорах вместо старых опор освещения улиц Мусырбаева, Томанова, М. Шокая в поселке Жосалы Кармакшинского района
4506
Освещение улиц поселка Жосалы Кармакшинского района
2317
Всего:
239 265,2
Приложение 3 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "28" апреля 2023 года № 7
Приложение 7 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 250
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы на 2023 год за счет Национального фонда Республики Казахстан
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Целевые текущие трансферты:

755,4
Жосалы кентіндегі Меней батыр, Тоғанас батыр, Кшенов, Әділова көшелерін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (1,63 км)
896
Жосалы кентіндегі Қоңырбай Мүсіркегенов көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу (0,85 км)
656,8
Жосалы кентіндегі Кәрім Көбеев көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,5 км)
480
Жосалы кентіндегі Сәкен Сейфуллин көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,56 км)
510,4
Жосалы кентіндегі Шәймерден Шегебаев көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,5 км)
480
Жосалы кентіндегі Тәуелсіздік көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,5 км)
480
Жосалы кентіндегі Алтынасар көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,81 км)
636,6
Жосалы кентіндегі Тұрмағамбет Ізтілеуов көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,5 км)
480
11
Жосалы кентіндегі Шығыс каналы жағасын абаттандыру
48 021,1
12
Жосалы кентін абаттандыру мақсатында тұғырлар(билборд) орнату
9 218,3
13
Жосалы кентіне су себу жұмыстары
5 020
14
Жосалы кенті көшелеріне 3 км аяқ су арықтарын қазу жұмыстары
2 500
15
Жосалы кентіндегі Шығыс каналынан су тарату үшін, құбырлар қою жұмыстары
2 042
16
Жосалы кентіндегі "Қазақ Хандығы" аллеясына су жинайтын 2 дана цистерна сатып алу
4 800
Нысаналы даму трансферттер:
17 386
1
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы аясында Жосалы кентіне жарықтандыру жұмыстарына берілген трансферттерге қоса қаржыландыру
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Ысқақов көшесін жарықтандыру
838
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Тырнақбаев көшесін жарықтандыру
672
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Рүстембеков көшесін жарықтандыру
1332
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Ораз Ахун көшесін жарықтандыру
1986
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі К.Наметша көшесін жарықтандыру
806
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Ғ. Мұратбаев көшесін жарықтандыру
949
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Құдабаев көшесін жарықтандыру
1590
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Қайырбекұлы көшесін жарықтандыру
984
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Жаназаров көшесін жарықтандыру
703
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Жаңаділов көшесін жарықтандыру
703
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Мүсірбаев, Томанов, М.Шоқай көшелерінің ескі жарықтандыру тіректерінің орнына металл тіректерге 100 Вт жарықдиодты шамдарды орнату
4506
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі көшелерге жарық шамдар бағаналарын орнату
2317
Барлығы:
239 265,2
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "28" сәуірдегі
№7 шешіміне 3-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 250 шешіміне 7-қосымша
2023 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:

345 865
1
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
На средний ремонт улицы Тырнакбаев в поселке Жосалы
17 742
На средний ремонт улицы Сатпаева, Батыс и тупика Батыс в поселке Жосалы
28 212
На средний ремонт улицы Алтынсарина в поселке Жосалы
24 883
На средний ремонт улицы Б.Момышулы в поселке Жосалы
58 699
На средний ремонт улицы Достык в поселке Жосалы
18 399
На средний ремонт улицы Жангельдина в поселке Жосалы
19 713
На средний ремонт улицы Сарке батыра в поселке Жосалы
35 537
На средний ремонт улицы Мамедова в поселке Жосалы
37 908
На средний ремонт улицы Байтерекова в поселке Жосалы
18 070
На средний ремонт улицы Алибая Ахуна, Молдагуловой в поселке Жосалы
36 750
На средний ремонт улицы Айсаутова в поселке Жосалы
19 108
На средний ремонт улицы Жамбыла в поселке Жосалы
30 844
Целевые трансферты на развитие:
156 414
1
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
Освещение улицы Искакова в поселке Жосалы Кармакшинского района
7 535
Освещение улицы Тырнакбаева в поселке Жосалы Кармакшинского района
6 043
Освещение улицы Рустембекова в поселке Жосалы Кармакшинского района
11 980
Освещение улицы Ораз Ахун в поселке Жосалы Кармакшинского района
17 867
Освещение улицы К.Наметша в поселке Жосалы Кармакшинского района
7 250
Освещение улицы Г.Муратбаева в поселке Жосалы Кармакшинского района
8 536
Освещение улицы Кудабаева в поселке Жосалы Кармакшинского района
14 305
Освещение улицы Каирбекулы в поселке Жосалы Кармакшинского района
8 849
Освещение улицы Жаназарова в поселке Жосалы Кармакшинского района
6 327
Освещение улицы Жанадилова в поселке Жосалы Кармакшинского района
6 318
Установка светодиодных светильников мощностью 100 Вт на металлических опорах вместо старых опор освещения улиц Мусирбаева, Томанова, М.Шокая в поселке Жосалы Кармакшинского района
40 553
Установка фонарных столбов на улицах поселка Жосалы Кармакшинского района
20 851
Всего:
502 279

345 865
1
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
Жосалы кентіндегі Тырнақбаев көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
17 742
Жосалы кентіндегі Сатпаев, Батыс және Батыс тұйығы көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
28 212
Жосалы кентіндегі Алтынсарин көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
24 883
Жосалы кентіндегі Б.Момышұлы көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
58 699
Жосалы кентіндегі Достық көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
18 399
Жосалы кентіндегі Жангелдин көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
19 713
Жосалы кентіндегі Сәрке батыр көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
35 537
Жосалы кентіндегі Мамедова көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
37 908
Жосалы кентіндегі Бәйтереков көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
18 070
Жосалы кентіндегі Әлібай ахун, Молдағұлова көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
36 750
Жосалы кентіндегі Аусауытов көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
19 108
Жосалы кентіндегі Жамбыл көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
30 844
Нысаналы даму трансферттер:
156 414
1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Ысқақов көшесін жарықтандыру
7 535
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Тырнақбаев көшесін жарықтандыру
6 043
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Рүстембеков көшесін жарықтандыру
11 980
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Ораз Ахун көшесін жарықтандыру
17 867
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі К.Наметша көшесін жарықтандыру
7 250
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Ғ. Мұратбаев көшесін жарықтандыру
8 536
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Құдабаев көшесін жарықтандыру
14 305
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Қайырбекұлы көшесін жарықтандыру
8 849
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Жаназаров көшесін жарықтандыру
6 327
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Жаңаділов көшесін жарықтандыру
6 318
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Мүсірбаев, Томанов, М.Шоқай көшелерінің ескі жарықтандыру тіректерінің орнына металл тіректерге 100 Вт жарықдиодты шамдарды орнату
40 553
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі көшелерге жарық шамдар бағаналарын орнату
20 851
Барлығы:
502 279