О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 249 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16 августа 2023 года № 60
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 249 "О районном бюджете на 2023-2025 годы" следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 12 837 800,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 781 533 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 166,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 786 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 033 315,6 тысяч тенге;
2) затраты – 13 321 294,3 тысяч тенге";
дополнить пунктом 9-7 нового содержания:
"9-7. Предусмотреть трансферты в областной бюджет в связи с передачей функций центров занятости с районного на областной уровень, изменением законодательства в сумме 1 241 383,9 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 249 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 тамыздағы № 60 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 249 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 12 837 800,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 781 533 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 166,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 786 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 11 033 315,6 мың теңге;
2) шығындар – 13 321 294,3 мың теңге";
жаңа мазмұндағы 9-7 тармақпен толықтырылсын:
"9-7. Жұмыспен қамту орталықтары қызметінің аудандық деңгейден облыстық деңгейге беруіне, заңнаманың өзгеруіне байланысты 1 241 383,9 мың теңге сомасында облыстық бюджетке трансферттеу көзделсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1456
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3534
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
3534
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3534
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3534
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2915986,5
1
Социальное обеспечение
743641,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
743641,5
005
Государственная адресная социальная помощь
743641,5
2
Социальная помощь
1986701,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1139334,7
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
39827
006
Оказание жилищной помощи
256947
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
139549,5
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
18579
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
240812
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
428976
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
14644,2
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
847366,8
004
Программа занятости
745207,1
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
102159,7
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
185643,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
185643,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
133487
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4007
021
Капитальные расходы государственного органа
1529,5
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан

1456
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3534
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
3534
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3534
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3534
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2915986,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
743641,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
743641,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
743641,5
2
Әлеуметтiк көмек
1986701,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1139334,7
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
39827
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
256947
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
139549,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
18579
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
240812
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
428976
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
14644,2
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
847366,8
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
745207,1
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
102159,7
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
185643,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
185643,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133487
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4007
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1529,5
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

504 007
6
на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
535 738
Целевые трансферты на развитие:
1 436 803,9
1
Софинансирование проекта "Реконструкция и расширение водозаборного сооружения в населенном пункте Кармакшы, Кармакшинского района, Кызылординской области"
22 868
2
Софинансирование проекта "Реконструкция водозаборного сооружения в населенном пункте Т. Комекбаев, Кармакшинского района, Кызылординской области"
26 810
3
Софинансирование проекта "Реконструкция водозаборного сооружения в населенном пункте Алдашбай Ахун, Кармакшинского района, Кызылординской области"
22 160
4
Строительство пяти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконур Кармакшинского района
684 608,5
5
Строительство 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконур Кызылординской области. Благоустройство.
168 570,7
6
Строительство 5-ти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконыр Кызылординской области. Наружные сети водоснабжения и канализации.
6 833,4
7
Строительство 5-ти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконыр Кызылординской области. Сети газоснабжения.
2 790,3
8
Строительство 5-ти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконыр Кызылординской области. Сети электроснабжения.
2 491,5
9
Строительство 5-ти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконыр Кызылординской области. Сети теплоснабжения.
21 811,3
10
Софинансирование проекта "Строительство подводящего газопровода и внутриквартальных газораспределительных сетей в н.п. Торетам Кармакшинского района Кызылординской области"
138 815,5
11
Софинансирование проекта "Строительство подводящего газопровода и внутриквартальных газораспределительных сетей в населенном пункте Акай Кармакшинского района Кызылординской области"
89 261,6
12
"Перевод системы отопления на газовое топливо здания физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Жосалы Кармакшинского района"
56 675
13
"Строительство здания котельной КГКП ясли-сад №18 "Куаныш" в селе Комекбаев Кармакшинского района"
30 886
14
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Переоборудование под газовое топливо котельной средней школы №27 в поселке Жосалы Кармакшинского района"
1 379
15
Проведение экспертизы проекта "Переоборудование под газовое топливо котельной средней школы №27 в поселке Жосалы Кармакшинского района"
220
16
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Переоборудование под газовое топливо котельной средней школы №121 в поселке Жосалы Кармакшинского района"
1 379
17
Проведение экспертизы проекта "Переоборудование под газовое топливокотельной средней школы №121 в поселке Жосалы Кармакшинского района"
220
18
Строительство здания котельной коммунального государственного казенного предприятия Ясли сад №21 "Тогжан" в поселке Жосалы Кармакшинского района

504 007
6
көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
535 738
Нысаналы даму трансферттер:
1 436 803,9
1
"Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Қармақшы ауылындағы су алу құрылымын қайта жаңғырту және кеңейту" жобасын қоса қаржыландыру
22 868
2
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы, Көмекбаев ауылындағы су қабылдайтын құрылғыны қайта құру" жобасын қоса қаржыландыру
26 810
3
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы, Алдашбай ахун ауылындағы су қабылдайтын құрылғыны қайта құру" жобасын қоса қаржыландыру
22 160
4
Қармақшы ауданы Байқоңыр қаласында 50 пәтерлік 5 тұрғын үйлер құрылысы
684 608,5
5
Қызылорда облысы Байқоңыр қаласында 50 пәтерлік тұрғын үйлер құрылысы. Абаттандыру.
168 570,7
6
"Қызылорда облысының Байқоныр қаласында 50-пәтерлік 5 тұрғын үй құрылысы. Сыртқы сумен жабдықтау және кәріз желілері"
6 833,4
7
"Қызылорда облысының Байқоныр қаласында 50-пәтерлік 5 тұрғын үй құрылысы. Газбен жабдықтау желілері"
2 790,3
8
"Қызылорда облысының Байқоныр қаласында 50-пәтерлік 5 тұрғын үй құрылысы. Электрмен жабдықтау желілері"
2 491,5
9
"Қызылорда облысының Байқоныр қаласында 50-пәтерлік 5 тұрғын үй құрылысы. Жылумен жабдықтау желілері"
21 811,3
10
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданының Төретам елді мекенінде тартылатын газ құбыры мен орам ішіндегі газ тарату желілерін салу" жобасын қоса қаржыландыру
138 815,5
11
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданының Ақай елді мекенінде тартылатын газ құбыры мен орамішілік газ тарату желілерін салу" жобасын қоса қаржыландыру
89 261,6
12
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі дене шынықтыру – сауықтыру кешенінің жылу жүйесін сұйық отыннан газға ауыстыру жұмыстары
56 675
13
"Қармақшы ауданы Көмекбаев ауылындағы №18 "Қуаныш" бөбектер бақшасы КМҚК қазандық ғимаратын салу"
30 886
14
"Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі №27 орта мектептің жылу қазандығын газ отынына қайта жабдықтау" жобасының ЖСҚ әзірлеу
1 379
15
"Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі №27 орта мектептің жылу қазандығын газ отынына қайта жабдықтау" жобасын сараптамадан өткізу
220
16
"Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі №121 орта мектептің жылу қазандығын газ отынына қайта жабдықтау" жобасының ЖСҚ әзірлеу
1 379
17
"Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі №121 орта мектептің жылу қазандығын газ отынына қайта жабдықтау" жобасын сараптамадан өткізу
220
18
"Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі №21 "Тоғжан" бөбекжай балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының бу қазандығы ғимаратының құрылысы

49 488
19
Строительство здания котельной коммунального государственного казенного предприятия Ясли сад №11 в селе Дур Онгар Кармакшинского района
54 148
20
Софинансирование проекта строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в пос Акай, Кармакшинского района
55 388,1
Всего:
2 744 644,8

49 488
19
"Қармақшы ауданы Дүр Оңғар ауылындағы №11 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының бу қазандығы ғимаратының құрылысы
54 148
20
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Ақай ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы жобасын қоса қаржыландыру
55 388,1
Барлығы:
2 744 644,8