О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Дауылколь на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 256
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16 августа 2023 года № 67. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 256 "О бюджете сельского округа Дауылколь на 2023-2025 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 105 581,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 152 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 101 429,7 тысяч тенге;
2) затраты – 105 756,4 тысяч тенге;".
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 256 "2023-2025 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 тамыздағы № 67 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 256 "2023-2025 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 105 581,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 152 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 101 429,7 мың теңге;
2) шығындар – 105 756,4 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

22 004,7
1
Разработка проектно-сметной документации на средние ремонтные работы по автомобильных дорог улицы Т.Изтлеуова, Н.Жанаева, У.Байменова, Каракисык Косулы в селе Тургамамбет
11 776,3
2
Разработка проектно-сметной документации и получение государственного экспертного заключения на освещения улицы Н.Жанаева, У.Байменова, Каракисык Косулы в селе Тургамамбет
3230,2
3
Текущий ремонт спортивной площадки в селе Турмагамбет , Кармакшинского района, Кызылординской области
6060,2
4
Приобретение водяного насоса с дизельной мотопомпой и вспомогательного необходимого хозяйственного товаров в целях озеленения села Турмагамбет
938,0

22 004,7
1
Тұрмағамбет ауылындағы Т.Ізтілеуов, Н.Жанаев, У.Байменов, Қарақисық Қосұлы көшелеріне автомобиль жолына орташа жөндеу жұмыстарына жоба-сметалық құжаттама әзірлеу
11 776,3
2
Дауылкөл ауылдық округіндегі Н.Жанаев, У.Байменов, Қарақисық Қосұлы көшелерін жарықтандыру үшін жоба-сметалық құжаттама әзірлеу және мемлекеттік сараптама қортындысын алу жұмыстары
3230,2
3
Тұрмағамбет ауылындағы спорт алаңын ағымдағы жөндеу жұмыстары
6060,2
4
Тұрмағамбет ауылын көгалдандыру мақсатында дизельді мотопомпа су насосын және қосалқы қажетті шаруашылық тауарларын қоса сатып алу
938,0