О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Иркол на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 262
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22 ноября 2023 года № 98. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 262 "О бюджете сельского округа Иркол на 2023-2025 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 77 373,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 180 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 131 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76 062,5 тысяч тенге;
2) затраты – 77 761,6 тысяч тенге";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "22" ноября 2023 года № 98
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 262
Бюджет сельского округа Иркол на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 262 "2023-2025 жылдарға арналған Иіркөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы № 98 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 262 "2023-2025 жылдарға арналған Иіркөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 77 373,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 180 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 131 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 76 062,5 мың теңге;
2) шығындар – 77 761,6 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" қарашадағы
№ 98 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 262 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Иіркөл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер