О бюджете сельского округа Дауылколь на 2024-2026 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 112.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Дауылколь на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответсвенно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 469 863,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 022 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 734,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 461 106,4 тысяч тенге;
2) затраты – 469 973,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 110,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 110,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 110,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2024 № 175 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в 2024 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Дауылколь установлен в размере 86 892 тысяч тенге.
3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Дауылколь, на 2024 год за счет областного бюджета согласно приложению 4.
4. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Дауылколь на 2024год за счет районного бюджета согласно приложению 5.
4-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2023 году в районный бюджет в сумме 0,1 тысяч тенге.

2024-2026 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 112 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 469 863,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 022 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 734,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 461 106,4 мың теңге;
2) шығындар – 469 973,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -110,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 110,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 110,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 175 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға аудандық бюджеттен Дауылкөл ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 86 892 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. 2024 жылға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4-1. 2023 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,1 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2024 № 175 (вводится в действие с 01.01.2024).
4-2. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Дауылколь на 2024 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 6.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2024 № 175 (вводится в действие с 01.01.2024).

Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 175 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4-2. 2024 жылға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 4-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 175 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года № 112
Бюджет сельского округа Дауылколь на 2024 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2024 № 175 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

5. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 112 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 175 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

163 803,0
Средние ремонтные работы автомобильных дорог улиц Н.Жанаева, У.Байменова села Турмагамбет, Кармакшинского района, Кызылординской области
29 322,0
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года № 112
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Дауылколь на 2024 год за счет районного бюджета
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2024 № 175 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:

163 803,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Тұрмағамбет ауылындағы Н.Жанаев, У.Байменов көшелерінің автомобиль жолдарын орташа жөндеу жұмыстары
29 322,0
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 112 шешіміне 5-қосымша
2024 жылға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 175 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:

15866,4
1
На работы по паспортизации села Турмагамбет
8 584,5
2
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы на бурение скважин для водоснабжения в районе Куйеу асар и канала Убис на территории сельского округа Дауылколь
4 441,9
3
В селу Турмагамбет, акимата сельского округа Дауылкольского Дауылкольского для подачи воды от из каналов Каспай и канала Убис используяя 2 дизельных водонасосов
2690,0
4
На изготовление вывески с объемными освещенными буквами "АДАЛ АДАМ" МӘДЕНИ ТӘРБИЕ ОРТАЛЫҒЫ" к сельский клуб имени Куандыка Бурлибаева
150,0
Приложение 6 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года №112
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Дауылколь на 2024 год за счет республиканского бюджета
Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2024 № 175 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
176,0
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
176,0
в том числе:
аппарат акима сельского округа Дауылколь
64,0
сельский клуб имени Куандыка Бурлибаева
112,0

15866,4
1
Тұрмағамбет ауылына паспорт орнату жұмыстары
8 584,5
2
Дауылкөл ауылдық округіне қарасты аумақтағы Күйеу асар мен Үбіс каналы маңынан сумен қамтамасыз ету үшін ұңғыма қазу жұмысына жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге және мемлекеттік сараптамадан өткізуге
4 441,9
3
Дауылкөл ауылдық округі әкімі аппаратына Тұрмағамбет ауылына Қаспай каналынан және Үбіс каналы жармасынан 2 дизельді су айдау насосы арқылы аяқ су жеткізуге
2690,0
4
Қуандық Бүрлібаев атындағы ауылдық клубына "АДАЛ АДАМ" МӘДЕНИ ТӘРБИЕ ОРТАЛЫҒЫ" атты көлемді жарықтандырылған әріптермен маңдайша дайындау жұмыстарына
150,0
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№112 шешіміне 6-қосымша
2024 жылға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешеім 6-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 175 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
176,0
1
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
176,0
оның ішінде:
Дауылкөл ауылдық округі әкімінің аппаратына
64,0
Қуандық Бүрлібаев атындағы ауылдық клубына
112,0