О бюджете сельского округа Дауылколь на 2024-2026 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 112
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Дауылколь на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 463 379 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 854 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 459 525 тысяч тенге;
2) затраты – 463 379 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
Бюджетные кредиты - 0;
Погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
Приобретение финансовых активов - 0;
Поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;
Поступление займов - 0;
Погашение займов - 0;
Используемые остатки средств бюджета - 0.

2024-2026 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 112 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 463 379 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 854 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 459 525 мың теңге;
2) шығындар – 463 379 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу -0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер-0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі-0;
қарыздарды өтеу-0;
бюджеттің қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары-0.

2. Учесть, что в 2024 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Дауылколь установлен в размере 86 892 тысяч тенге.
3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Дауылколь, на 2024 год за счет областного бюджета согласно приложению 4.
4. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Дауылколь на 2024год за счет районного бюджета согласно приложению 5.

2. 2024 жылға аудандық бюджеттен Дауылкөл ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 86 892 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. 2024 жылға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін