О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 31-14 "О бюджете сельского округа Тан на 2023-2025 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13 ноября 2023 года № 9-15. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 31-14 "О бюджете сельского округа Тан на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Тан на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 302,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 321 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 234,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 93 747 тысяч тенге;
2) затраты – 97 431,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -129,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 129,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 129,1 тысяч тенге.";
приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2023 – 2025 жылдарға арналған Таң ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қарашадағы № 9-15 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023–2025 жылдарға арналған Таң ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-14 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Таң ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –97 302,5 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 3 321 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 234,5 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 93 747 мың теңге;
2) шығындар – 97 431,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -129,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 129,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 129,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.