О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 331 "О бюджете поселок Шалхия на 2022-2024 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 1 июня 2023 года № 23. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 331 "О бюджете поселка Жанкорган на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Шалхия на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 113 276 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 703 тысяч тенге;
неналоговым поступления- 0 ;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 102 573 тысяч тенге;
2) затраты – 114 248,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

"Шалқия кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 331 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 маусымдағы № 23 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шалқия кентінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 331 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шалқия кентінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 113 276 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 703 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 102 573 мың теңге;
2) шығындар – 114 248,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 ;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0
қаржы активтерін сатып алу – 0 ;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 972,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 972,2 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председаталь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 1 июня 2023 года № 23
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 29 декабря 2022 года № 331
Бюджет поселка Шалхия на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -972,2;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 972,2;
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2023 жылғы 1 маусымдағы
№ 23 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 331 шешіміне 1-қосымша
Шалқия кентінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР