О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 334 "О бюджете сельского округа Байкенже на 2023-2025 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 1 июня 2023 года № 26
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. "Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 334 "О бюджете сельского округа Байкенже на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Байкенже на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 165 195 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 914 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 161 281 тысяч тенге;
2) затраты – 165 198,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3,4 тысяч тенге;

"Байкенже ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 334 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 маусымдағы № 26 шешімі
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Байкенже ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 334 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Байкенже ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 165 195 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 914 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 161 281 мың теңге;
2) шығындар – 165 198,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3,4мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3,4 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председаталь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 1 июня 2023 года № 26
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 29 декабря 2022 года № 334
Бюджет сельского округа Байкенже на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1. Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3,4 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2023 жылғы 1 маусымдағы
№ 26 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 334 шешіміне 1-қосымша
Байкенже ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР