О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 335 "О бюджете сельского округа Жаманбай батыр на 2023-2025 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 31 августа 2023 года № 72
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 335 "О бюджете сельского округа Жаманбай батыр на 2023-2025 годы следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жаманбай батыр на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числена 2023 год в следующем объеме:
1) доходы –163 307,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 504,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 69 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 156 733,8 тысяч тенге;
2) затраты – 165 240,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

"Жаманбай батыр ауылдық округінің "2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 335 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 тамыздағы № 72 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған ауданының мәслихаты 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 335 "Жаманбай батыр ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жаманбай батыр ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 163 307,6 мың теңге;
салықтық түсімдер – 6 504,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 69 мың теңге ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 156 733,8 мың теңге;
2) шығындар – 165 240,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 933,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 933,2 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Сопбеков
Приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 31 августа 2023 года № 72
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2022 года № 335
Бюджет сельского округа Жаманбай батыр на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 933,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 933,2 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 31 тамыздағы
№ 72 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 335 шешіміне 1-қосымша
Жаманбай батыр ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР