О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 355 "О бюджете сельского округа Томенарык на 2023-2025 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 31 августа 2023 года № 86
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 355 "О бюджете сельского округа Томенарык на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Томенарык на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы –104 465,9тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 773 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 125 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 95567,9тысяч тенге;
2) затраты – 111779,2тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 313,3 тысяч тенге.

Төменарық ауылдық округінің "2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 355 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 тамыздағы № 86 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Төменарық ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 355 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Төменарық ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –104 465,9мың теңге;
салықтық түсімдер – 8 773 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 125 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі –95 567,9 мың теңге;
2) шығындар –111 779,2мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 313,3 мың теңге ;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 313,3 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанного решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Сопбеков
Приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 31 августа 2023 года № 86
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2022 года № 355
Бюджет сельского округа Томенарык на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1. Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)–7 313,3мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы маслихатының
2023 жылғы 31 тамыздағы
№ 86 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы маслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 355 шешіміне 1-қосымша
Төменарық ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР