О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 336 "О бюджете сельского округа Екпинди на 2023-2025 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 1 декабря 2023 года № 111
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 336 "О бюджете сельского округа Екпинди на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Екпинди на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующим обьемах:
1) доходы – 63010,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 1591 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 ;
поступлениям трансфертов –61419,3тысяч тенге;
2) затраты – 63 183,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

"Екпінді ауылдық округінің "2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 336 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 желтоқсандағы № 111 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Екпінді ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 336 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Екпінді ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 63 010,3 мың теңге, оның ішінде
салықтық түсімдер – 1591 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 61 419,3 мың теңге;
2) шығындар – 63 183,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 ;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -173,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–173,4 тысяч тенге.".
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакций согласно приложению к настоящему решению
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Сопбеков
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 1 декабря 2023 года № 111
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2022 года № 336
Бюджет сельского округа Екпинди на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профицитін пайдалану)– -173,4 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 173,4 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы маслихатының
2023 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 111 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2022 2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 336 шешіміне 1-қосымша
Екпінді ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
I. КІРІСТЕР