О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 343 "О бюджете сельского округа Каратобе на 2023-2025 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 1 декабря 2023 года № 120
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 343 "О бюджете сельского округа Каратобе на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Каратобе на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 75163 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3530 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 71633 тысяч тенге;
2) затраты –75423 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;

Қаратөбе ауылдық округінің "2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 343 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 желтоқсандағы № 120 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШТІ ҚАБЛДАДЫ:
1. "Қаратөбе ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 343 мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қаратөбе ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 75163 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3530 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері –71633 мың теңге;
2) шығындар –75423 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -260,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 260,0 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Сопбеков
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 1 декабря 2023 года № 120
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 29 декабря 2022 года № 343
Бюджет сельского округа Каратобе на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -260,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –260,0 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы маслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 120 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 343 шешіміне 1-қосымша
Қаратөбе ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
I. КІРІСТЕР