"О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 135.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 15 082 497,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 744 722,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31 705,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 277,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 277 793,6 тысяч тенге;
2) затраты – 15 892 991,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 6 929,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 237 790,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 244 719,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -803 564,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 803 564,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24.04.2024 № 210 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Установить норматив распределения доходов в районный и областной бюджет на 2024 год в следующихразмерах:
- индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемый у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты в областной бюджет – 50 процентов, в районный бюджет – 50 процентов;
- социальный налог в областной бюджет – 50 процентов, в районный бюджет – 50 процентов;

"2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 135 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 15 082 497,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 744 722,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 705,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 277,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 277 793,6 мың теңге;
2) шығындар – 15 892 991,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– - 6 929,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер –237 790,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –244 719,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -803 564,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 803 564,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 24.04.2024 № 210 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға аудандық бюджет пен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативі төмендегідей көлемдерде белгіленсін:
- төлем көзінен салық салынатын табыстардан және төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – облыстық бюджетке – 50 пайыз, аудандық бюджетке – 50 пайыз;
- әлеуметтік салық облыстық бюджетке – 50 пайыз, аудандық бюджетке – 50 пайыз;

3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 75 473,0 тысяч тенге.
4. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам поселковых и сельских округов на 2024 год в сумме 2 051 878,0 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган
124 596,0
тысяч тенге;
поселок Шалхия
97 659,0
тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе
98 923,0
тысяч тенге;
сельский округ Аккорган

3. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 75 473,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтар бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 2 051 878,0 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Жаңақорған кенті
124 596,0
мың теңге;
Шалқия кенті
97 659,0
мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі
98 923,0
мың теңге;
Аққорған ауылдық округі

85 073,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
85 073,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 834 732,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
149 776,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 684 956,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
37 101,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
37 101,0
02
Оборона
8 734,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 695,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 695,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 039,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
6 039,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
46 488,0
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46 488,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
46 488,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 479 538,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
565 016,0
005
Государственная адресная социальная помощь
565 016,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
779 529,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
78 005,0
006
Оказание жилищной помощи
3 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
137 315,0
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
85,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
12 959,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35 896,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

85 073,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 073,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 834 732,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
149 776,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 684 956,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
37 101,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 101,0
02
Қорғаныс
8 734,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 695,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 695,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 039,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
6 039,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
46 488,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
46 488,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
46 488,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 479 538,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
565 016,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
565 016,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
779 529,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
78 005,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
137 315,0
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
85,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
12 959,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
35 896,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

61 897,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
61 897,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
215 600,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
215 600,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
56 250,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
159 350,1
12
Транспорт и коммуникации
265 949,0
458
Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
244 235,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
38 438,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
205 797,0
458
Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21 714,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
21 714,0
13
Прочие
175 872,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
75 473,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
75 473,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
100 399,0
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
100 399,0
14
Обслуживание долга
64 338,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
64 338,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
64 338,0
15
Трансферты
3 865 096,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 865 096,2
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
2 727,8
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
1 738 548,0
038
Субвенции
2 051 878,0
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

61 897,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
61 897,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
215 600,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
215 600,1
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
56 250,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
159 350,1
12
Көлiк және коммуникация
265 949,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
244 235,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
38 438,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
205 797,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21 714,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
21 714,0
13
Басқалар
175 872,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
75 473,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
75 473,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
100 399,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
100 399,0
14
Борышқа қызмет көрсету
64 338,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
64 338,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
64 338,0
15
Трансферттер
3 865 096,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 865 096,2
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
2 727,8
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
1 738 548,0
038
Субвенциялар
2 051 878,0
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару

9 479,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
9 479,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 503 503,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
595 810,0
005
Государственная адресная социальная помощь
595 810,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
775 727,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
81 125,0
006
Оказание жилищной помощи
3 120,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
78 611,0
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халыққаһарманы", почетных званий республики
88,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
13 477,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36 575,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
530 175,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
32 556,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
131 966,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
100 683,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 647,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
5 425,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
21 211,0
07
Жилищно–коммунальное хозяйство
392,0
458
Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
392,0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
392,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
870 840,0
820
Отдел культуры и спорта района (города областного значения)
193 933,0

9 479,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
9 479,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 503 503,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
595 810,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
595 810,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
775 727,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
81 125,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 120,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
78 611,0
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
88,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
13 477,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
36 575,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
530 175,0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
32 556,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
131 966,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 683,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 647,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5 425,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
21 211,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
392,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
392,0
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
392,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
870 840,0
820
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және спорт бөлімі
193 933,0

004
Поддержка культурно-досуговой работы
193 933,0
820
Отдел культуры и спорта района (города областного значения)
183 522,0
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
149 602,0
010
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4 688,0
011
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
29 232,0
820
Отдел культуры и спорта района (города областного значения)
342 026,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
342 026,0
821
Отдел общественного развития района (города областного значения)
5 586,0
004
Услуги по проведению государственной информационной политики
5 586,0
820
Отдел культуры и спорта района (города областного значения)
67 164,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, спорта и развития языков
67 164,0
821
Отдел общественного развития района (города областного значения)
78 609,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
45 080,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
33 529,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
158 661,0
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
93 669,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
93 669,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
64 992,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
64 992,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
60 854,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
60 854,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
60 854,0
12
Транспорт и коммуникации
63 140,0
458
Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
40 360,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
40 360,0
458
Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

004
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
193 933,0
820
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және спорт бөлімі
183 522,0
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
149 602,0
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4 688,0
011
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
29 232,0
820
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және спорт бөлімі
342 026,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
342 026,0
821
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қоғамдық даму бөлімі
5 586,0
004
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5 586,0
820
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және спорт бөлімі
67 164,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, спорт және тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 164,0
821
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қоғамдық даму бөлімі
78 609,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 080,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
33 529,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
158 661,0
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
93 669,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93 669,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
64 992,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
64 992,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
60 854,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
60 854,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
60 854,0
12
Көлiк және коммуникация
63 140,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
40 360,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
40 360,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі