О бюджете сельского округа Жаманбай батыр на 2024-2026 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2023 года № 152.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жаманбай батыр на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 153 424,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 102,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления- 69,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –144 253,0 тысяч тенге;
2) затраты – 161 727,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Жаманбай батыр ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаманбай батыр ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 153 424,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 102,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 69,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 144 253,0 мың теңге;
2) шығындар – 161 727,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -8 303,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 303,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11.04.2024 .№ 189 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Обьем субвенций за 2024 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 107 054 тыс тенге.".
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ.Сопбеков
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года № 152
Бюджет сельского округа Жаманбай батыр на 2024 год

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 303,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8303,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 11.04.2024 № 189 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2024 жылға 107 054 мың теңге.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 152 шешіміне 1-қосымша
Жаманбай батыр ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті