"О бюджете сельского округа Жанарык на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2023 года № 153.
В соответствии с пункта 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктам 1) пункта 1статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жанарык на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объеме:
1)доходы – 156875,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 6549,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям от продажа основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 150326,2 тысяч тенге
2) затраты – 162848,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Жаңарық ауылдық округінің "2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 153 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңарық ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тисінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –156875,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6549,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 150326,2 мың теңге;
2) шығындар – 162848,6 мың теңге;
3)Таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 5973,4тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5973,4тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 02.09.2024 № 242 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Обьем субвенций за 2024 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 73724,0 тысяч тенге.".
3. Настоящее решение вводятся в действие с 1 января 2024 года и подлежить официальному опубликованию.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ.Сопбеков
приложение 1 к решению
Жанакорганского района маслихата
от "29" декабря 2023 года № 153
Бюджет сельского округа Жанарык на 2024 год

5)бюджет тапшылығы (профициті) – - 5973,4мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5973,4мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 02.09.2024 № 242 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2024 жылға 73724,0 мың теңге.".
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қантардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы маслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 153 шешіміне 1-қосымша
Жаңарық ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті