О присвоении наименовании улицам поселка Теренозек
Решение акима поселка Теренозек Сырдарьинского района Кызылординской области от 11 октября 2023 года № 166
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", с учетом мнения населения поселка Теренозек и на основании заключении областной ономастической комиссии от 19 сентября 2019 года ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить улицам поселка Теренозек следующие наименования:
безымянной улице улица Әлайдар Сағындықов;
безымянной улице улица Сейді Досымбетов;
безымянной улице улица Жаңақұл Ақназаров;
безымянной улице улица Айтөре Шәмкенов;
безымянной улице улица Әбілқасым Ақшалов;
безымянной улице улица Татихан Бекенов;
безымянной улице улица Спандияр Смайлов;
безымянной улице улица Рахметулла Әлшеров;
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким поселка Е.Бахтияров

Тереңөзек кентінің көшелеріне атау беру туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Тереңөзек кенті әкімінің 2023 жылғы 11 қазандағы № 166 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Тереңөзек кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі №1 қорытындысы негізінде, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңөзек кентінің көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атауы жоқ көшесіне Әлайдар Сағындықов көшесі;
атауы жоқ көшесіне Сейді Досымбетов көшесі;
атауы жоқ көшесіне Жаңақұл Ақназаров көшесі;
атауы жоқ көшесіне Айтөре Шәмкенов көшесі;
атауы жоқ көшесіне Әбілқасым Ақшалов көшесі;
атауы жоқ көшесіне Татихан Бекенов көшесі;
атауы жоқ көшесіне Спандияр Смайлов көшесі;
атауы жоқ көшесіне Рахметулла Әлшеров көшесі;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кент әкімі Е.Бахтияров