О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Кердели на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 34/6
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 16 мая 2023 года № 3/30. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Кердели на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 34/6 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кердели на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 90 655 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 280 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86 375 тысяч тенге;
2) затраты – 91 523,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 868,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 868,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы "Керделі ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 34/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 3/30 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық маслихатының "Керделі ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/6 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Керделі ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 90 655 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 280 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 86 375 мың теңге;
2) шығындар – 91 523,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 868,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 868,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 868,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Шиелийского районного маслихата А. Жандарбеков
Приложение к решению
Шиелийcкого районного маслихата
от 16 мая 2023 года № 3/30
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 26 декабря 2022 года № 34/6
Бюджет сельского округа Кердели на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 868,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихат төрағасы А. Жандарбеков
Шиелі аудандық мәслихатының
2023 жылғы 16 мамырдағы
№ 3/30 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 34/6 шешіміне 1-қосымша
Керделі ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер