О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Акмая на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 34/12
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 16 мая 2023 года № 3/36. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Акмая на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 34/12 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акмая на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 131 322 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 475 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 124 024 тысяч тенге;
Неналогвые поступления – 2 823 тысяч тенге;
2) затраты – 132 487,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 165,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 165,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 165,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы "Ақмая ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 34/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 3/36 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының "Ақмая ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/12 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақмая ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 131 322 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 475 мың теңге;
трансферттер түсімі – 124 024 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 823 мың теңге;
2) шығындар – 132 487,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1165,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1165,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1165,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.