О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 34/14 "О бюджете сельского округа Байтерек на 2023 - 2025 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 5 сентября 2023 года № 6/10. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 34/14 "О бюджете сельского округа Байтерек на 2023 - 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Байтерек на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 143 878 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 627 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 132 251 тысяч тенге;
2) затраты – 146 241,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 363,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 363,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

"Бәйтерек ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 6/10 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Бәйтерек ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/14 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бәйтерек ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 143 878 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 627 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 132 251 мың теңге;
2) шығындар – 146 241,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 363,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 363,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 2 363,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Шиелийского районного маслихата А. Жандарбеков
Приложение к решению
Шиелийского районного маслихата
от 05 сентября 2023 года № 6/10
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 26 декабря 2022 года № 34/14
Бюджет сельского округа Байтерек на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 363,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихат төрағасы А. Жандарбеков
Шиелі аудандық мәслихатының
2023 жылғы 05 қыркүйектегі
№ 6/10 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 34/14 шешіміне 1-қосымша
Бәйтерек ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы