О бюджете сельского округа Каргалы на 2024-2026 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 11/16.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Каргалы на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 381 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 068 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 313 тысяч тенге;
2) затраты – 73 532,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты –0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3151,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3151,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3151,3 тысяч тенге.

Қарғалы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 11/16 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7 тармақтарына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 381 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 068 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 68 313 мың теңге;
2) шығындар – 73 532,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3151,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3 151,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3 151,3 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 11.03.2024 № 14/16 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Установить объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Каргалы на 2024 год в сумме 52 617 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Шиелийского районного маслихата А.Жандарбеков
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года № 11/16
Бюджет сельского округа Каргалы на 2024 год

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 11.03.2024 № 14/16 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға аудандық бюджеттен Қарғалы ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 52 617 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихат төрағасы А.Жандарбеков
Шиелі аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 11/16 шешіміне 1-қосымша
Қарғалы ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті