О бюджете села Умирзак на 2023-2025 годы
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 5 января 2023 года № 22/180.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актауский городской маслихат Мангистауской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 514 387,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 69 970,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 371,3 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 54,9 тенге;
поступлениям трансфертов – 443 989,9 тысяч тенге;
2) затраты – 514 694,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -307,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 307,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 5 қаңтардағы № 22/180 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 514 387,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 69 970,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 317,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 54,9 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 443 989,9 мың теңге;
2)шығындар – 514 694,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -307,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 307,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 307,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11.12.2023 № 8/49 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Актауского городского маслихата С.Т. Закенов
Приложение 1 к решению
Актауского городского маслихата
от 5 января 2023 года №22/180
Бюджет села Умирзак на 2023 год

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 307,6 мың теңге.
Ескерту. 1 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 11.12.2023 № 8/49 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының төрағасы С.Т. Зәкенов
Ақтау қалалық мәслихатының
2023 жылғы 5 қаңтардағы №22/180
шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті