О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 22 декабря 2022 года № 27/206 "О бюджете города Жанаозен на 2023 - 2025 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 4 мая 2023 года № 2/6
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 22 декабря 2022 года № 27/206 "О бюджете города Жанаозен на 2023 - 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жанаозен на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы – 18 085 209 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 067 829 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 58 388 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 199 319 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 759 673 тысячи тенге;
2)затраты – 17 558 952 тысячи тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – - 1 791 722 тысячи тенге, в том
числе:
бюджетные кредиты – 72 450 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 864 172 тысячи тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 800 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 800 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – 1 517 979 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – - 1 517 979 тысяч тенге;
поступления займов – 72 450 тысяч тенге;
погашение займов – 1 776 683 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 186 254 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из городского бюджета на 2023 год в бюджеты сел выделена субвенция в сумме 1 201 276 тысяч тенге, в том числе:
села Тенге – 268 106 тысяч тенге;
села Кызылсай – 246 809 тысяч тенге;
села Рахат – 307 797 тысяч тенге;

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 27/206 "2023 - 2025 жылдарға арналған Жаңаөзен қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 4 мамырдағы № 2/6 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023 – 2025 жылдарға арналған Жаңаөзен қаласының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 27/206 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Жаңаөзен қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 085 209 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 067 829 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 58 388 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 199 319 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 5 759 673 мың теңге;
2) шығындар – 17 558 952 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -1 791 722 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 72 450 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 864 172 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 800 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 800 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 517 979 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – -1 517 979 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 72 450 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 776 683 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 186 254 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023 жылға арналған қалалық бюджеттен ауылдардың бюджеттеріне 1 201 276 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Теңге ауылы – 268 106 мың теңге;
Қызылсай ауылы – 246 809 мың теңге;
Рахат ауылы – 307 797 мың теңге;

268 944
005
Государственная адресная социальная помощь
268 944
2
Социальная помощь
6 296 379
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6 267 504
002
Программа занятости
4 719 440
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22 385
006
Оказание жилищной помощи
6 747
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
770 830
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
19 032
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
56 295
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
578 152
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
94 623
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28 875
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
28 875
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
150 796
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
120 796
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
81 367
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 763
021
Капитальные расходы государственного органа
33 950
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
2 716
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
30 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
30 000
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 708 053
1
Жилищное хозяйство
1 946 843
467
Отдел строительства района (города областного значения)

268 944
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
268 944
2
Әлеуметтiк көмек
6 296 379
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6 267 504
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
4 719 440
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау,білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22 385
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 747
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
770 830
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
19 032
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
56 295
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
578 152
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
94 623
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28 875
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
28 875
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
150 796
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
120 796
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 367
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 763
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
33 950
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
2 716
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
30 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
30 000
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі
0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 708 053
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 946 843
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі