О внесении изменения в решение Жанаозенского городского маслихата от 1 июня 2018 года № 20/253 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества сел Тенге, Кызылсай, Рахат и Кендирли"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 4 мая 2023 года № 2/8
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 1 июня 2018 года № 20/253 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества сел Тенге, Кызылсай, Рахат и Кендирли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3665) следующее изменение:
в регламенте собрания местного сообщества сел Тенге, Кызылсай, Рахат и Кендирли, утвержденном указанным решением:
подпункт 9) пункта 4 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жанаозенского городского маслихата Г. Байжанов

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 1 маусымдағы № 20/253 "Теңге, Қызылсай, Рахат және Кендірлі ауылдарының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 4 мамырдағы № 2/8 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Теңге, Қызылсай, Рахат және Кендірлі ауылдарының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 1 маусымдағы № 20/253 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3665 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Теңге, Қызылсай, Рахат және Кендірлі ауылдарының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентінде:
4 тармақтың 9) тармақшасы алып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының төрағасы Г. Байжанов