О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 22 декабря 2022 года № 27/206 "О бюджете города Жанаозен на 2023 - 2025 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 6 декабря 2023 года № 9/77
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 22 декабря 2022 года № 27/206 "О бюджете города Жанаозен на 2023 - 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жанаозен на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1)доходы – 19 712 966,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 317 938,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 34 334,7 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 341 663,5 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 5 019 030,2 тысяч тенге;
2)затраты – 17 739 709,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -46 146,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 72 450,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 118 596,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 800 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 800 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 219 403,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -1 219 403,1 тысячи тенге;
поступления займов – 72 450,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1 478 107,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 186 254,3 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из городского бюджета на 2023 год в бюджеты сҰл выделена субвенция в сумме 1 236 072,2 тысячи тенге, в том числе:
села Тенге – 314 535,0 тысяч тенге;
села Кызылсай - 255 432,0 тысяч тенге;
села Рахат – 289 309,0 тысяч тенге;

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 27/206 "2023 - 2025 жылдарға арналған Жаңаөзен қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 9/77 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023 – 2025 жылдарға арналған Жаңаөзен қаласының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 27/206 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Жаңаөзен қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1,2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 712 966,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14 317 938,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 34 334,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 341 663,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 5 019 030,2 мың теңге;
2) шығындар – 17 739 709,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -46 146,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 72 450,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 118 596,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 800 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 800 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 219 403,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – -1 219 403,1 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 72 450,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 478 107,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 186 254,3 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023 жылға арналған қалалық бюджеттен ауылдардың бюджеттеріне 1 236 072,2 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Теңге ауылы – 314 535,0 мың теңге;
Қызылсай ауылы – 255 432,0 мың теңге;
Рахат ауылы – 289 309,0 мың теңге;

122
Аппарат акима района (города областного значения)
0,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
0,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
111 629,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
111 629,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
94 520,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
94 520,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
17 109,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
17 109,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 020 317,4
1
Социальное обеспечение
313 742,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
313 742,0
005
Государственная адресная социальная помощь
313 742,0
2
Социальная помощь
3 513 999,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 513 999,4
002
Программа занятости
1 829 017,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22 385,0
006
Оказание жилищной помощи
6 247,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
752 144,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
16 598,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57 675,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
770 085,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
59 847,5
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
0,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
192 576,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
0,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
0,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
111 629,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
111 629,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
94 520,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
94 520,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
17 109,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 109,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 020 317,4
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
313 742,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
313 742,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
313 742,0
2
Әлеуметтiк көмек
3 513 999,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 513 999,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 829 017,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау,білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22 385,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 247,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
752 144,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
16 598,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
57 675,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
770 085,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
59 847,5
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
0,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
192 576,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі