О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 29/259 "О бюджете Самского сельского округа на 2023 – 2025 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 23 октября 2023 года № 7/65
Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 декабря 2022 года №29/259 "О бюджете Самского сельского округа на 2023 – 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет Самского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 425,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 842,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 30 583,0 тысячи тенге;
2) затраты – 32 493,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -68,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
68,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 68,5 тысяч тенге.";

Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/259 "2023 - 2025 жылдарға арналған Сам ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 қазандағы № 7/65 шешімі
Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023 – 2025 жылдарға арналған Сам ауылдық округінің бюджеті туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №29/259 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Сам ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 425,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 842,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 30 583,0 мың теңге;
2) шығындар – 32 493,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 68,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 68,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 68,5 мың теңге.";

приложение 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А.Бораш
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 23 октября 2023 года №7/65
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 26 декабря 2022 года №29/259
Бюджет Самского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

көрсетілген шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А.Бораш
Бейнеу аудандық мәслихатының
2023 жылғы 23 қазандағы №7/65
шешіміне 1 қосымша
Бейнеу аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№29/259 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Сам ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

маслихата от 23 октября 2023 года №7/65
Приложение 4
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 26 декабря 2022 года №29/259
Перечень бюджетных программ развития Самского сельского округа направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2023 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
12
Транспорт и коммуникации
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа

2023 жылғы 23 қазандағы №7/65
шешіміне 2 қосымша
Бейнеу аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№29/259 шешіміне 4 қосымша
2023 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған Сам ауылдық округінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
12
Көлiк және коммуникация
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты

012
Строительство и реконструкция автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах

012
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын салу және реконструкциялау