О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 21/205 "О районном бюджете на 2023 - 2025 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 6 октября 2023 года № 6/43
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года №21/205 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 424 578,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 942 772,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 45 476,3 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 89 617,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 346 712,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 456 958,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 151 536,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 258 750,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 107 214,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -183 916,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 183 916,2 тысяч тенге;
поступление займов – 258 750,0 тысяч тенге;
погашение займов – 107 214,0 тысяч тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 32 380,2 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2023 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 917 599,3 тысячи тенге, в том числе:
сельского округа Болашак – 53 074,6 тысяч тенге;
сельского округа Бостан – 70 446,1 тысяч тенге;
села Жетыбай – 190 947,4 тысяч тенге;
сельского округа Куланды – 75 049,6 тысяч тенге;
села Курык – 285 273,1 тысячи тенге;
села Мунайшы – 139 947,7 тысяч тенге;

Қарақия аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 21/205 "2023 - 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 қазандағы № 6/43 шешімі
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 21/205 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 424 578,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 942 772,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер
бойынша – 45 476,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер бойынша – 89 617,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2 346 712,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 456 958,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 151 536,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 258 750,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 107 214,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -183 916,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану ) – 183 916,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 258 750,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 107 214,0 мың теңге;
бюджет қаражатының
пайдаланылатын қалдықтары – 32 380,2 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 917 599,3 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Болашақ ауылдық округі – 53 074,6 мың теңге;
Бостан ауылдық округі – 70 446,1 мың теңге;
Жетібай ауылы – 190 947,4 мың теңге;
Құланды ауылдық округі – 75 049,6 мың теңге;
Құрық ауылы – 285 273,1 мың теңге;
Мұнайшы ауылы – 139 947,7 мың теңге;