О бюджетах сел, сельских округов на 2024 - 2026 годы
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 27 декабря 2023 года № 8/66.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 794 316,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 129 449,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 224,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 1 664 643,3 тысячи тенге;
2) затраты – 1 844 261,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -49 945,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49 945,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 49 945,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 23.04.2024 № 11/87 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что из районного бюджета на 2024 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 1 427 706,3 тысяч тенге, в том числе:
села Шетпе – 326 390,7 тысяч тенге;
села Жынгылды – 58 277,8 тысяч тенге;
сельского округа Сайотес – 261 695,7 тысяча тенге;
сельского округа Тущыкудук – 71 449,8 тысяча тенге;
села Кызан – 127 202,5 тысяч тенге;
сельского округа Актобе – 97 909,4 тысяч тенге;
сельского округа Шайыр – 59 636,5 тысяч тенге;
села Жармыш – 51 930,5 тысяча тенге;
села Акшымырау – 136 883,5 тысяч тенге;
сельского округа Онды – 110 366,1 тысяч тенге;
сельского округа Шебир – 58 517,6 тысяч тенге;
сельского округа Отпан – 67 446,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 23.04.2024 № 11/87 (вводится в действие с 01.01.2024).

2024 - 2026 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 8/66 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4 тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75 бабына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 және 36 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 794 316,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 129 449,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 224,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 664 643,3 мың теңге;
2) шығындар – 1 844 261,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -49 945,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 49 945,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 49 945,0 мың теңге.
Ескерту. 1 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 23.04.2024 № 11/87 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 1 427 706,3 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Шетпе ауылы – 326 390,7 мың теңге;
Жыңғылды ауылы – 58 277,8 мың теңге;
Сайөтес ауылдық округі – 261 695,7 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі – 71 449,8 мың теңге;
Қызан ауылы – 127 202,5 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі – 97 909,4 мың теңге;
Шайыр ауылдық округі – 59 636,5 мың теңге;
Жармыш ауылы – 51 930,5 мың теңге;
Ақшымырау ауылы – 136 883,5 мың теңге;
Онды ауылдық округі – 110 366,1 мың теңге;
Шебір ауылдық округі – 58 517,6 мың теңге;
Отпан ауылдық округі – 67 446,2 мың теңге.
Ескерту. 2 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 23.04.2024 № 11/87 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3. Учесть, что из районного бюджета на 2024 год в бюджеты сел и сельских округов выделены целевые текущие трансферты в сумме 236 937,0 тысяч тенге, в том числе:
села Шетпе – 87 132,0 тысяч тенге;
села Жынгылды – 80,0 тысяч тенге;
сельского округа Сайотес – 54 991,0 тысячи тенге;
сельского округа Тущыкудук – 80,0 тысяч тенге;
села Кызан – 80,0 тысяч тенге;
сельского округа Актобе – 84,0 тысячи тенге.";
сельского округа Шайыр – 85,0 тысяч тенге;
села Жармыш – 94 080,0 тысячи тенге;
села Акшымырау – 80,0 тысяч тенге;
сельского округа Онды – 85,0 тысяч тенге;
сельского округа Шебир – 80,0 тысяч тенге;
сельского округа Отпан – 80,0 тысяч тенге.

3. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 236 937,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Шетпе ауылы – 87 132,0 мың теңге;
Жыңғылды ауылы – 80,0 мың теңге;
Сайөтес ауылдық округі – 54 991,0 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі – 80,0 мың теңге;
Қызан ауылы – 80,0 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі – 84,0 мың теңге;
Шайыр ауылдық округі – 85,0 мың теңге;
Жармыш ауылы – 94 080,0 мың теңге;
Ақшымырау ауылы – 80,0 мың теңге;
Онды ауылдық округі – 85,0 мың теңге;
Шебір ауылдық округі – 80,0 мың теңге;
Отпан ауылдық округі – 80,0 мың теңге.

Сноска. Пункт 3 в редакции решения Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 23.04.2024 № 11/87 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Е.Махмутов
Приложение 1
к решению Мангистауского районного
маслихата от "27" декабря 2023 года
№8/66
Бюджет села Шетпе на 2024 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 23.04.2024 № 11/87 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
І. Доходы

Ескерту. 3 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 23.04.2024 № 11/87 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Е.Махмутов
Маңғыстау аудандық мәслихатының
2023 жылғы "27" желтоқсандағы
№8/66 шешіміне
1 қосымша
2024 жылға арналған Шетпе ауылының бюджеті
Ескерту. 1 -қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 23.04.2024 № 11/87 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
I.Кірістер