О признании утратившим силу решения Тупкараганского районного маслихата от 28 апреля 2023 года № 2/10 "О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 21/127 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 10 мая 2023 года № 3/20
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Тупкараганского районного маслихата от 28 апреля 2023 года № 2/10 "О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 21/127 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"".
2. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель Тупкараганского районного маслихата А.Нугманов

Түпқараған аудандық мәслихатының 28 сәуірдегі № 2/10 "Түпқараған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 21/127 "2023 - 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күшін жою деп тану туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 3/20 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Түпқараған мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының 28 сәуірдегі №2/10 "Түпқараған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №21/127 "2023 - 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған аудандық мәслихатының төрағасы А.Нугманов