О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 22/132 "О бюджетах города районного значения, сел, сельского округа на 2023 – 2025 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 20 октября 2023 года № 7/47
Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 28 декабря 2022 года №22/132 "О бюджетах города районного значения, сел, сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты города районного значения, сел, сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 и 18 к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы – 1 762 533,8 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 236 473,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 469,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 517,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 520 073,6 тысяч тенге;
2)затраты – 1 776 755,6 тысячи тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 221,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) -
14 221,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 14 221,8 тысяч тенге";
приложения 1, 4, 7, 10, 13 и 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Тупкараганского районного маслихата А.Нугманов
Приложение 1
к решению Тупкараганского
районного маслихата

Түпқараған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/132 "2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 қазандағы № 7/47 шешімі
Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Түпқараған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №22/132 "2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 және18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 762 533,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 236 473,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 469,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 517,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 520 073,6 мың теңге;
2) шығындар – 1 776 755,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 221,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 14 221,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 221,8 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 және 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған аудандық мәслихатының төрағасы А.Нугманов
Түпқараған аудандық мәслихатының