Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства на 2024 год
Постановление акимата Костанайской области от 1 декабря 2023 года № 514. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 107 Социального кодекса Республики Казахстан акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
1) квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, на 2024 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;

2024 жылға арналған жұмысқа орналастыру жөніндегі жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 1 желтоқсандағы № 514 қаулысы. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Әлеуметтік кодексінің 107-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
1) 2024 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру жөніндегі жұмыс орындарына квота осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;

2) квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, на 2024 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) квоту рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью на 2024 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

2) 2024 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру жөніндегі жұмыс орындарына квота осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес;
3) 2024 жылға арналған мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру жөніндегі жұмыс орындарына квота осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов
Приложение 1
к постановлению акимата
Костанайской области
от 1 декабря 2023 года
№ 514
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, на 2024 год
Наименование района, города
Наименование организации
Списочная численность работников в организации, человек
Размер квоты в процентном выражении от списочной численности работников
Количество рабочих мест
1
2
3
4
5
6
1
Алтынсаринский район
ТОО "Жанабек"

2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қостанай облысының әкімі Қ. Ақсақалов
Қостанай
облысы әкімдігінің
2023 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 514 қаулысына
1-қосымша
2024 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру жөніндегі жұмыс орындарына квота
Ауданның, қаланың атауы
Ұйымның атауы
Ұйымдағы жұмыс керлер дің тізімдік саны, адам
Жұмыскер лердің тізімдік санынан пайыздық мәндегі квота мөлшері
Жұмыс орында рының саны
1
2
3
4
5
6
1
Алтынсарин ауданы
"Жанабек" ЖШС